Jdi na obsah Jdi na menu
 


REKLAMA NA VOZIDLE

REKLAMA NA VOZIDLE

TAXI REKLAMA


Nejen v západní Evropě a USA je taxi reklama standardní součástí mediamixu významných světových značek. Prostřednictvím taxi reklamy docílíte efektivního zásahu cílové skupiny i v historických centrech měst a v lokalitách, v nichž se s jinou reklamou nesetkáte. Ke svým klientům se tak dostanete každý den a dosáhnete maximálního zásahu vaší cílové skupiny. Taxi reklamou můžete doplnit nebo nahradit tradiční formy komunikace jako je CLV nebo MHD.
Ve vozech taxi můžete umístit téměř cokoliv, společně s reklamním sdělením nabídnout potencionálním zákazníkům také vzorky vašich produktů, letáčky nebo vizitky.
Taxi reklamu nelze vypnout, vozy taxi jezdí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.
Prostřednictvím krátkodobé kampaně se můžete zaměřit na podporu nových produktů, u dlouhodobých kampaní posilujete pozici a znalost značky.
Pestrá nabídka reklamních ploch vám umožní variabilní kreativní zpracování.
Podle posledních průzkumů trvá průměrná jízda taxíkem v Ostravě 14 minut, díky TAXIREKLAMĚ získáváte příležitost přímo a efektivně oslovit pasažéry. Příjemné prostředí a dostatečně dlouhá doba vám zajistí zapamatování reklamního sdělení. Propojením reklamy uvnitř a vně vozu zesílíte účinnost vašeho reklamního sdělení.

REKLAMA NA VIZITKÁCH - DISTRIBUOVANÝCH VE VOZIDLECH, PROVOZOVNÁCH PARTNERŮ ATD.

Jedná se o dvě vizitky, které jsou spojeny na hřbetu a oboustranně potištěny. Pro Vás je k dispozici reklamní plocha, která je standardního formátu jedné oboustranně potištěné vizitky a zbývající plocha druhé oboustranně potištěné vizitky je pro potřeby taxislužby. Roční náklad 80 000 kusů.

REKLAMA NA ZADNÍM SKLE - VELKOPLOŠNÁ DOMINANTNÍ KOMUNIKACE, KTERÁ JE VIDĚT ZA VŠECH OKOLNOSTÍ.

Polep zadních skel polopropustnou fólií. Využitím tohoto produktu oslovíte nejen kolemjdoucí, ale i řidiče a pasažéry jiných vozů. Velká plocha vám dává dostatek prostoru pro reklamní sdělení a detailní kreativní zpracování.

REKLAMA NA PŘEDNÍ KAPOTĚ - NEJVĚTŠÍ VARIANTA REKLAMNÍ PLOCHY

Polep přední kapoty je největší možná reklamní plocha, kterou osobní vozidlo nabízí. Touto reklamní plochou oslovíte hlavně kolemjdoucí, ale i řidiče protijedoucíh vozů. Vaše reklama se objevuje na frekventovaných místech jako je vlakové nádraží, autobusové nádraží, centrum města kde se s jinou reklamou nesetkáte a další neměnné lukrativní místa v Ostravě.

Typ reklamy doba trvání cena intenzita kampaně
 
REKLAMA NA VIZITKÁCH rok 49 900 Kč všechny vozidla
ZADNÍ SKLO VOZU měsíc 1 990 Kč jeden vůz
PŘEDNÍ KAPOTA VOZU měsíc 1 990 Kč jeden vůz
 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Mail list
Statistiky

Online: 2
Celkem: 26697
Měsíc: 4832
Den: 171